Elektromontér

Naše společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: Elektromontéra na pobočku v Dolních Břežanech (Praha-západ).

 Náplň práce

  • Zapojování elektrických zařízení včetně montáže
  • Orientace v technické dokumentaci

 Požadavky

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • ŘP sk. B
  • vyhláška 50/1978 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost
  • pracovitost
  • loajalita

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelské pracovní prostředí, ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • Použití vozidla i pro soukromé účely
  • Firemní telefon, notebook
  • Zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, stravenkový paušál, kvartální odměny, firemní akce pro zaměstnance, pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění )

Go to Top