Servisní technik Praha, České Budějovice

Termín nástupu: Možný ihned

Popis pozice

  • Servisní zásahy u zákazníka - výjezdy dle servisních smluv
  • Oprava, montáže a instalace EKV, PZTS, EPS a CCTV
  • Technická podpora a komunikace se zákazníky
  • Pohotovost na telefonu

Požadavky

  • Vzdělání středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru
  • Zručnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Osvědčení o odborné způsobilosti – vyhláška č. 50/1978 Sb. (min. § 6)
  • Zájem učit se nové věci a snaha posouvat se vpřed
  • Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • Trestní bezúhonnost
  • Časovou flexibilitu
  • Nebát se výšek (práce na plošině)

 Výhodou je

  • Revizní zkoušky
  • Základní znalost anglického jazyka

 Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelské pracovní prostředí, ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • Použití vozidla i pro soukromé účely
  • Firemní telefon, notebook
  • Zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, stravenkový paušál, kvartální odměny, firemní akce pro zaměstnance, pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění )

Go to Top